Chcesz mieć prawko? Od czego by tu zacząć…

Chcesz zdobyć „prawko”? Nie wiesz od czego zacząć?

18208

Nie wiesz jak uzyskać prawo jazdy? Nie wiesz co powinieneś zrobić w pierwszej kolejności?

Na stronie internetowej Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa znajdziecie instrukcję „krok-po-kroku” jak zyskać uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Dowiecie się wszystkiego począwszy od złożenia wniosku, aż do odebrania dokumentu. A wszystko znajdziecie TUTAJ!

Myślisz nad kolejną kategorią?

Jeżeli masz już uprawnienia i chciałbyś uzyskać kolejne to TUTAJ znajdziesz potrzebne informacje jakie wymagania trzeba spełnić na poszczególne kategorie.

 

7 comments on “Chcesz mieć prawko? Od czego by tu zacząć…
  1. Szukałem czego innego, ale zdjęcie dokumentu przykuło moją uwagę i wszedłem. No i powaliło mnie. Można mieć kategorię „B”, a nie mieć automatycznie „A1″? Można mieć kategorię „C”, a nie mieć automatycznie „C1″? Przepraszam, ale jestem zielony w temacie prawka w Polsce, bo od dawna mieszkam gdzie indziej. 26 lat temu robiłem w Polsce „B”, a niedawno tu, gdzie mieszkam – „C” i „A1″ oraz „C1″ dostałem (jak każdy) automatycznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>